E-Sertifika Gecerliligi

E-Sertifika; "e-eğitim & e-öğrenme" şeklinde, mesleki ve kişisel gelişim eğitim programlarına internet üzerinden uzaktan eğitim yöntemi ile katılınması ve sonunda bireylerin bu eğitimlere katılındığını ispatlayabilmesi üzerine bir belge sağlanması amacı üzerine ortaya çıkmış işleyişin parçası, bir belgedir..
"Sertifikalarımız Universal Certificate onaylı ve Uluslararası geçerliliğe sahiptir."

eGelisim sertifika programından alınan sertifikaların geçerliliği ile herhangi bir diğer kurumdan alacağınız sertifikanın geçerliliği aynıdır. Sitemizde yer alan eğitim programlarını MEB onaylı olarak sunan kurum yada kuruluş bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise, MEB yalnızca bilgisayar ve dil eğitim programı sertifikalarını onaylarken diğer eğitim programı sertifikalarını onaylamaz. Tüm kurumların vermiş olduğu sertifikalar kendilerinin hazırladıkları ve eğitimi tamamladığınızı gösterir belgelerdir.

Kariyer planları yapan yada kariyer basamaklarını tırmanan her kişinin ihtiyacı olan eğitimler vardır. Bu eğitimler zaman zaman oldukça uzun süreli olabilmekte; gerek okul gerekse iş saatleriyle çakışmakta ve katılım konusunda sorunlar yaşanmaktadır. eGelisim E-Sertifika ile size bu sorunları aşma fırsatı sağlamaktadır.

İşverenler açısından baktığımızda, kalifiye eleman arayan bir işveren mutlaka alınan sertifika programlarına önem verecektir. Özellikle günümüz iş dünyasının koşulları göz önüne alındığında bu eğitimleri almış olmak ve CV' de bu eğitimleri belirtmek oldukça önemlidir.

İş başvurularında kişisel gelişim eğitimlerine katılmış kişilere öncelik tanınmakta ve bu tür sertifikalar aranmaktadır. Çünkü bu eğitimlere katılmış katılımcıların; daha etkili iletişim kurabileceği, çevresiyle daha iyi işbirliği yapabileceği ve kendine güveninin üst düzeye çıkarak daha sosyal bireyler oldukları düşünülmektedir. Bu eğitimler hem kişisel hem de kurumsal başarıyı da beraberinde getirir.
 
Belgelendirme
Eğitim programlarımızın sonunda herhangi bir test veya sınav yapılmamakta olup, eğitimlerini tamamlayan kullanıcılara E-Sertifika verilmektedir. Sertifikalar eğitimin tamamlanmasının ardından ortalama 10 iş günü içersinde hazırlanmakta ve ardından basılı, imzalı ve mühürlü olarak kullanıcıya kargo ile gönderilmektedir. Eğitim Programlarına kargo ücretleri dahil değildir. Gönderilen kargonun ücreti (4,30TL) teslim sırasında kargo firması personeli tarafından tahsil edilmektedir.
Not: Kullanıcının adresinde bulunmaması ve kargonun teslim alınmaması durumunda geri dönen kargoların yeniden gönderimi gönderim ve iade bedelinin ödenmesi şartı ile yeniden gerçekleştirilmektedir.
Live Chat